Zavod MISSS

MISSS je neprofitni zavod, ki deluje na področju socialnega varstva od leta 1991. Programi na področju socialnega varstva so namenjeni otrokom, mladostnikom in njihovim staršem. Delo z uporabniki temelji na usmerjanju in podpori pri aktivnem reševanju različnih življenjskih situacij ter integraciji mladih z manj priložnostmi. Razvijamo in izvajamo informiranje in svetovanje, neformalno izobraževanje in usposabljanje ter spodbujamo aktivno participacijo in prostovoljno delo. Zavod MISSS s svojimi programi deluje na lokalni, nacionalni in mednarodni ravni.

Jon Žagar

Ksenja Perko

Mojca Vegelj

Kristina Lovrinović

Boštjan Jamnik

Dnevni center za otroke in mladostnike Koper - PetKA (CSD Južna Primorska, Enota Koper) Urška Prinčič Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.,
05 66 34 590
Tjaša Rodman (direktorica)

Naš Zavod podpirajo donatorji, ki prispevajo k našemu delu. Donatorje vidimo kot pomembne sodelavce naših programov, saj njihova sredstva posredno prispevajo h kvaliteti našega dela, predvsem pa vedno znova prispevajo k razveseljevanju in popestritvi vsakdanjega življenja ranljive populacije otrok in mladostnikov (marginaliziranih in stigmatiziranih otrok in mladostnikov), ki se soočajo z različnimi problemi in stiskami. Prispevke donatorjev vključujemo v vse naše programe, zato jim na tem mestu izrekamo tudi ISKRENO ZAHVALO ZA NJIHOVE PRISPEVKE IN DONIRANA SREDSTVA.

Dnevni center za otroke in mladostnike

Kunaverjeva 2

tel.: +386 (0)1 510 16 75

mobi: +386 (0)51 300 380